چگونه دستگاه موبایل یاب را دور بزنیم ؟

چگونه دستگاه موبایل یاب را دور بزنیم ؟

آذر-1-1402
ادمین

در جواب این سوال که چگونه دستگاه موبایل یاب را دور بزنیم باید ابتدا با نحوه کار دستگاه موبایل یاب آشنا شویم.

دستگاه راکت موبایل یاب که با نام های راکت بازرسی و راکت فلزیاب شناخته می شود. دستگاهی می باشد که معمولا نگهبانان در هنگام ورود افراد از دستگاه موبایل یاب استفاده می کنند و در یافتن تجهیزات و وسایل ممنوعه به آنها کمک می کند.

باید به این موضوع توجه کرد که دستگاه فلزیاب و یا دستگاه موبایل یاب قطعات و تجهیزاتی که در آنها فلز و یا آلیاژ های فلزی در آنها استفاده است را شناسایی می کند.

 

انواع دستگاه موبایل یاب

انواع دستگاه موبایل یاب هایی که در بازار وجود دارند از نظر شکل ظاهر و کارکرد با یکدیگر تفاوت  دارند. به عنوان مثال دستگاه فلزیاب بازرسی که در طلا سازی ها مورد استفاده قرار می گیرد باید از حساسیت بالایی برخوردار باشد، در سایر تفاوت هایی که می توان برای دستگاه فلزیاب نام برد می توان به برند، نوع اخطار و و نمایشگر آن اشاره کرد.

جواب سوال چگونه دستگاه موبایل یاب را دور بزنیم در نوع کارکرد و نحوه استفاده از این دستگاه می باشد.

 

نحوه کار دستگاه موبایل یاب

شناسایی فلزات در راکت بازرسی بدنی از طریق ایجاد یک میدان مغناطیسی کوچک می باشد. تفاوت در انعکاس امواج بازگشتی از فلزات و آلیاژ هایی که مسبب شناسایی فلزات در راکت موبایل یاب میگردد.

 

بهترین دستگاه موبایل یاب کنکور

شاید برای بسیاری از افراد این سوال پیش بیاید که کدام راکت بازرسی بدنی از بقیه دستگاه ها بهتر می باشد، برای پاسخ به این سوال باید بگوییم که در یک نگاه کلی و اجمالی به راکت موبایل یاب باید بتواند همه ی فلزات را در کوچک ترین سایز و اندازه تشخیص دهد.

این دستگاه ها باید از قابلیت تنظیم درجه حساسیت برخودار باشند تا بتوان هر مقدار که مورد نیاز باشد از آن استفاده کند.

البته لازم به ذکر است که این دستگاه ها باید قیمت بالاتری را داشته باشند که انطباق گستر سپهر از این بابت تضمین قیمت و کیفیت دارد و خیال مشتریان عزیز را از این بابت جمع می کند.

 

ویژگی های دستگاه موبایل یاب

  • مصرف باتری محدود و کم با قابلیت نگهداری شارژ برای طولانی مدت
  • راکت فلزیاب یا دستگاه موبایل یاب از جدیدترین و پیشرفته ترین راکت بازرسی بدنی می باشد که دارای حساسیت بالا می باشد.
  • قابلیت اضافه کردن باتری داخلی قابل شارژ را دارا می باشد که در کمترین زمان شارژ می شود.
  • وزن بسیار کم برای راکت دستی فلزیاب یا راکت موبایل یاب سهولت بازرسی را فراهم میکند
  • راکت بازرسی بدنی دارای حالت های هشدار دهنده ی آلارم و چراغ های ال ای دی می باشد که در صورت نیاز به صورت ویبره هم قرار می گیرد.

 

دور زدن راکت فلزیاب

راکت بازرسی بدنی کنکور

یکی از مواردی که در دانشگاه ها و مدارس باید رعایت شود نظم برگزاری جلسات کنکور و یا به طور کلی نظم جلسات امتحان می باشد.

برای این منظور دانشجو و یا هنرجو با خود وسایلی از جمله گوشی موبایل و یا ماشین حساب و به طور کلی وسایل ممنوعه را نمی تواند وارد جلسه کند.

در گذشته جستجو افراد به صورت دستی انجام می شد که روش مناسبی نبود چرا که مدت زمان زیاد بازرسی، مشکلات در جستجو افراد، جستجوی غیر صحیح و..... وجود داشت.

اما هم اکنون از دستگاه موبایل یاب جهت بازرسی بدنی انجام می شود.

راکت بازرسی بدنی از جمله راکت فلزیاب هایی می باشد که به افراد جهت انجام کارهای جستجو کمک میکند.

بسیاری از افراد و اشخاصی که میخواهند سر جلسه کنکور بروند به فکر دور زدن موبایل یاب کنکور می افتند که برای دانستن مسئله دور زدن موبایل یاب کنکور میتوانید به ادامه مقاله توجه فرمایید.

 

فرار از دستگاه موبایل یاب

چگونه دستگاه موبایل یاب را دور بزنیم سوالی است که بسیاری از افراد ذهنشان را درگیر کرده است و باید بگوییم که بسیاری از افراد شناسایی موبایل را توسط دستگاه راکت موبایل یاب و یا راکت بازرسی بدنی به صورت کاملا اشتباه ناشی از فرکانس های موبایل می دانند. در صورتی که فلزات استفاده شده در موبایل می باشند که مسبب شناسایی توسط دستگاه موبایل یاب و یا راکت فلزیاب شناسایی می شود.

با توجه به اینکه فلزات قسمت اصلی قطعات گوشی موبایل را تشکیل داده اند راکت موبایل یاب آنها را به راحتی تشخیص می دهد و پارچه، مقوا و.... بر دور موبایل تاثیری ندارد.

 

رد شدن از دستگاه موبایل یاب

متاسفانه و یا خوشبختانه روش مستقیمی برای اینکه بگوییم چگونه دستگاه موبایل یاب را دور بزنیم وجود ندارد و برای رد شدن از دستگاه موبایل یاب جهت عدم شناسایی موبایل وجود نخواهد داشت.

بعضی از افراد از جمله دانشجویان و دانش آموزان خلاق گوشی را در جاهای مناسب مانند سرویس بهداشتی و... جاساز می کنند.

نحوه دور زدن راکت فلزیاب

 

قیمت دستگاه موبایل یاب مدارس

دستگاه موبایل یاب مدارس از جمله دستگاه هایی می باشد که برای جلسات امتحان در مدارس بسیار مهم و حائز اهمیت می باشد و همانطور که گفته شد راکت بازرسی بدنی برای خیلی از اماکن و مدارس  جهت بازرسی بدنی مهم می باشد.

بسته به نوع مدل، برند محصول، نوع کارکرد، مقدار شارژ دهی باتری قیمت ها متفاوت می باشد.

مجموعه انطباق گستر سپهر با در نظر گرفتن بهترین نوع محصول با بالا ترین کیفیت برای دستگاه موبایل یاب و راکت بازرسی بدنی پیشرو در ساخت این محصولات برای استفاده با بهترین قیمت دستگاه موبایل یاب مدارس می باشد.

به دلیل حجم انبوه ساخت دستگاه موبایل یاب، نازل ترین قیمت برای راکت فلزیاب را به مشتریان عزیز ارائه می کنیم.

مشاورین انطباق گستر سپهر آماده پاسخگویی و دادن مشاوره به افراد می باشند، جهت اطلاع از قیمت و نوع کارکرد با کارشناسان فعال این مجموعه ارتباط برقرار کنید.

بیشتر بخوانید:

گیت فلزیاب

 

نظرات کاربران

فرم ارسال نظر

پاسخ دادن به :

امتیار خود را ثبت کنید

در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
نظرات کاربران