جلیقه ضد چاقو

جلیقه ضد چاقو

اردیبهشت-7-1403
ادمین

جلیقه ضد چاقو 

با توجه به وجود ارازل و اوباش و افرادی که همیشه به قوانین کشور پایبند نیستند ، و برای افرادی که ممکن است به دلایل گوناگون در معرض تهدیدات و تعرض افراد و یا گروه های متخاصم باشند و به جهت حفاظت از جان و آسیب کمتر استفاده از جلیقه ضد چاقو ، دستکش ضد چاقو، ساعد بند ضد چاقو ضروری می باشد.

جلیقه ضد ضربه 

جلیقه ضد چاقو از سری تجهیزات امنیتی بسیار کاربردی و مهم است که میتوان با پوشیدن جلیقه ضد چاقو از آسیبهای احتمالی در هنگام حمله افراد مهاجم در ناآرامی های خیابانی و یا حمله به افراد به جهت آسیب رساندن ، آدم ربایی ، سرقت اموال جلوگیری نمود.

بیشتر بخوانید

راکت فلزیاب
گیت فلزیاب

جلیقه جاقو ، دستکش ضد چاقو و ساعد بند ضد چاقو  مورد استفاده گسترده نیروهای پلیس ، یگان ویژه ، نیروهای بسیج ، مأمورین حمل پول و اسناد مهم بانکها ، شرکت ها و موسسات قرار میگیرد.

با پوشیدن جلیقه ضد چاقو که بسیار سبک می باشد با اطمینان خاطر در مآموریتهای محوله مسئولیت را به نحو شایسته انجام داد

استفاده از دستکش های ضد چاقو ، ساعد بند ضد چاقو و جلیقه ضد چاقو در حقیقت هزینه نیست و سرمایه گذاری می باشد

ضرورت استفاده از این تجهیزات باید مورد توجه وِیژه شرکت های بیمه باشد که هزینه های درمان ناشی از حوادث را به شدت کاهش خواهد داد.

این جلیقه دارای ورقه های استیل در داخل می باشد که بصورت پولک ماهی روی هم قرار میگیرند و استفاده کننده براحتی وظایف خود را انجام می دهد

وزن جلیقه 2500 گرم  100± گرم 

شرکت انطباق گستر سپهر ارائه دهنده و تولید کننده جلیقه ضد چاقو

قیمت جلیقه ضد چاقو 

فروش جلیقه ضد چاقو

 

بیشتر بخوانید

    خرید دستگاه ایکس ری

    خرید گیت بازرسی​

 

جلیقه ضد چاقو

قیمت: تماس بگیرید

کد محصول: egs-anti-knife-vest

گارانتی: ۱ سال خدمات پس از فروش

دسته بندی:

تجهیزات امنیتی

سفارش محصول

جلیقه ضد ضربه

جلیقه ضد چاقو از سری تجهیزات امنیتی بسیار کاربردی و مهم است که میتوان با پوشیدن جلیقه ضد چاقو از آسیبهای احتمالی در هنگام حمله افراد مهاجم در ناآرامی های خیابانی و یا حمله به افراد به جهت آسیب رساندن، آدم ربایی  سرقت اموال جلوگیری نمود. 

جلیقه ضد چاقو، دستکش ضد چاقو و ساعد بند ضد چاقو مورد استفاده گسترده نیروهای پلیس، یگان ویژه، نیروهای بسیج، مأمورین حمل پول و اسناد مهم بانکها، شرکت ها و موسسات قرار میگیرد.

با پوشیدن جلیقه ضد چاقو که بسیار سبک می باشد با اطمینان خاطر در مآموریتهای محوله مسئولیت را به نحو شایسته انجام داد. استفاده از دستکش های ضد چاقو، ساعد بند ضد چاقو و جلیقه ضد چاقو در حقیقت هزینه نیست و سرمایه گذاری می باشد، ضرورت استفاده از این تجهیزات باید مورد توجه وِیژه شرکت های بیمه باشد که هزینه های درمان ناشی از حوادث را به شدت کاهش خواهد داد.

این جلیقه دارای ورقه های استیل در داخل می باشد که بصورت پولک ماهی روی هم قرار میگیرند و استفاده کننده براحتی وظایف خود را انجام می دهد همچنین وزن جلیقه حدود 2500 گرم  100± گرم می باشد.

شرکت انطباق گستر سپهر ارائه دهنده و تولید کننده جلیقه ضد چاقو می باشد، شما می توانید جهت اطلاع از قیمت و ثبت سفارش با ما تماس بگیرید.

مشخصات فنی محصول

  • برای این محصول مشخصات فنی ثبت نشده است. برای دریافت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

پرسش های متداول مشتریان

سفارش این محصول

نظرات کاربران

فرم ارسال نظر

پاسخ دادن به :

امتیار خود را ثبت کنید

در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
نظرات کاربران