گیت فلزیاب - گیت فرودگاهی - گیت دروازه ای - بازرسی بدنی - راکت فلزیاب

  گیت فلزیاب - گیت فرودگاهی - گیت دروازه ای - بازرسی بدنی - راکت فلزیاب

  گیت فلزیاب EGS-WT33A پر فروش ترین گیت فلزیاب بازرسی بدنی در سالهای 1399 و 1400 . کیفیت بالا و سود پایین رمز فروش موفق گیت های ما بوده است .و هم اکنون فروش اقساطی را به مشتریان و کارفرمایان عزیز پیشنهاد می کنیم . کلیه مشتریان عزیز می توانند از خط تولید گیت ها ی ما بازدید نموده و از نزدیک تست نمایند.

  دانلود فایل PDF

  گیت فلزیاب بازرسی بدنی

  امروزه با توجه به مسایل متعدد ایمنی و امنیتی ضرورت استفاده از تجهیزات کنترلی چندین برابر شده است

  در صورتیکه به کشور ترکیه سفر کرده باشید در شهرهای استانبول و آنکارا اکثر مراکز خرید نیز به تجهیزات پیشرفته کنترل و بازرسی از جمله دستگاه های ایکس ری ، گیت های فلزیاب ، راکت فلزیاب و آیینه های بازرسی زیر خودرو و سایر تجهیزات مرتبط مجهز هستند و کلیه افرادی را که قصد ورود به مراکز خرید را دارند کنترل و بازرسی می نمایند.

  همواره پیشگیری بهتر از درمان است  و سازمان ها ، ارگانها ، نهادها ، ادارات دولتی ، مراکز امنیتی ، سازمان زندانها ، مراکز زیارتی و سیاحتی ، هتل ها ، شرکتهای تولیدی و خدماتی ، ورزشگاه ها و سالن های ورزشی ، پارکهای آبی و غیره نیاز است که به تجهیزات کنترلی نوین مجهز بوده تا از بروز هر گونه خرابکاری ، سرقت اموال و اسناد  و ... جلوگیری نمایند و باعث ایجاد امنیت بهتر در داخل مجموعه و سازمان خود گردند.

  گیت های تولیدی شرکت انطباق گستر سپهر با بهترین کیفیت و اثر بخشی و بصورت دو زبانه فارسی / انگلیسی عرضه می گردد.

  گیت ها با 18 ماه ضمانت و 10 سال خدمات پس از فروش عرضه می گردد.

  گیت های تولیدی شرکت را می توانید با نمونه های اروپایی با چند برابر قیمت از لحاظ عملکردی مقایسه نمایید

  گیت فلزیاب EGS-WT33A در پشت و جلو دستگاه دارای نشانگر های LED   بوده که بهره بردار برای ایستادن جهت کنترل دارای محدویت فضایی نخواهد بود.

  گیت فلزیاب بازرسی بدنی بصورت نقد و اقساط عرضه می گردد.