راکت فلزیاب بازرسی بدنی MD102-راکت فلزیاب-دستگاه موبایل یاب-راکت بازرسی - گیت فلزیاب

  راکت فلزیاب بازرسی بدنی MD102-راکت فلزیاب-دستگاه موبایل یاب-راکت بازرسی - گیت فلزیاب

  راکت فلزیاب بازرسی بدنی MD102- راکت بازرسی بدنی،راکت موبایل یاب ودستگاه فلزیاب نامهای متداول دیگر دستگاه راکت بازرسی بدنی می باشند.قیمت راکت فلزیاب ،تولید کننده راکت فلزیاب ،راکت بازرسی دستی ، راکت فلزیاب MD101 ، گیت فلزیاب EGSSCANNER ، کرونا و راکت بازرسی ، بهداشت فردی در بازرسی بدنی

  راکت فلزیاب بازرسی md102 یکی از بهترین و پیشرفته ترین دستگاه های فلزیاب موجود در بازار ایران است.

  کاربرد راکت فلزیاب :

  اصولا از راکت فلزیاب بازرسی برای مقاصد گوناگونی استفاده می گردد.

  یکی از بهترین تجهیزات کنترل و بازرسی که میتواند به راحتی و در تمام مکان ها مورد استفاده قرار گیرد ، انواع راکت فلزیاب بازرسی بدنی می باشد. راکت های فلزیاب بازرسی بدنی در انواع و اشکال مختلف تولید می گردد.

  فرودگاه ها یکی از پر مصرف ترین و قدیمی ترین سازمان هایی بوده اند که از تجهیزات نوین کنترل و بازرسی از قبیل دستگاه ایکس ری بازرسی چمدانی ، گیت فلزیاب بازرسی بدنی ، راکت فلزیاب بازرسی استفاده می نمایند.

   سازمان های امنیتی نیز یکی دیگر از سازمانهایی هستند که از تجهیزات پیشرفته کنترل و بازرسی در حد وسیع استفاده می نمایند . که عمدتا در جهت ارتقاع سطح امنیتی بالای سازمانها می باشد.

  اماکن مهم زیارتی و سیاحتی ، ورزشگاه ها ، ادارات دولتی ، شرکتها ، ادارات پست و حمل و نقل کالا و ... از جمله سازمانهایی هستند که در جهت امنیت سازمان ، جلوگیری از سرقت و جلوگیری از ورود و خروج اقلام وتجهیزات غیر مجاز از دستگاه های کنترل و بازرسی از قبیل گیت فلزیاب بازرسی بدنی و راکت فلزیاب بازرسی بدنی استفاده می نمایند.

  شرکت انطباق گستر سپهر تولید کننده دستگاه های فلزیاب بازرسی بدنی از قبیل گیت فلزیاب بازرسی ، راکت فلزیاب دستی و ... می باشد که میتواند کل نیاز کشور را برآورده نموده و نیاز به واردات این محصولات نیست

  روش بکارگیری راکت بازرسی بدنی:

  مأمورین حراستی و امنیتی لازم است در فاصله مناسب از فرد مورد بازرسی قرار گرفته تا علاوه بر تسلط بر فرد یادشده ، فاصله اجتماعی در بیماری کرونا و سایر بیماری های واگیردار رعایت گردد، در هنگام شیوع بیماری های واگیر دار استفاده از ماسک برای مأمورین ضروری می باشد.

  سپس مأمور قسمت دتکتور یا صفحه تشخیص دستگاه را از فاصله دو تا سه سانتیمتری فرد حرکت داده و این کار را برای تمام قسمت های بدن فرد مورد بازرسی انجام دهد تا بازرسی کامل صورت گیرد.

  در هر نقطه و یا قسمتی از بدن فرد که صدا و هشدار دهنده لرزشی دستگاه روشن شد باید از فرد خواسته شود اشیاء مخفی شده در آن قسمت را نشان دهد تا از وجود و یا عدم وجود لوازم وتجهیزات غیر مجاز حمل توسط فرد اطمینان حاصل گردد.