راکت بازرسی بدنی و فلزیاب MD102

راکت بازرسی بدنی و فلزیاب MD102

مهر-2-1402
ادمین

راکت بازرسی بدنیMD102-راکت فلزیاب بازرسی بدنی-راکت موبایل یاب -گیت بازرسی بدنی 

راکت فلزیاب بازرسی بدنی MD102 یکی ازبهترین و زیباترین راکت های بازرسی بدنی موجود در بازارایران است که توسط شرکت انطباق گستر سپهر تولید و عرضه گردیده، تولید راکت بازرسی بدنی MD102  که با برند EGS SCANNER به بازار عرضه گردیده با قیمت بسیار مناسب ، حساسیت بالا توانسته بعنوان یک دستگاه ویژه استفاده گردد.

 

 

ویدئوی محصولات ما را در آپارات ببینید:

MD102

https://aparat.com/v/EzFSh

https://aparat.com/v/CTbzs

https://aparat.com/v/yPNni

سایر ویدئو های مرتبط در انتهای مطلب yes

راکت فلزیاب بازرسی بدنی MD102 این شرکت با کیفیت عالی و کشف فلزیات پایه آهنی و استیل می باشد و در مقایسه با سایر دستگاه ها که قادر به کشف فلز مس نیستند به راحتی فلز مس را شناسایی می نماید 

گیت بازرسی بدنی و راکت بازرسی بدنی تولید شده در این شرکت اعتماد شما را در بازرسی چندین برابر می نماید.

گمان و باور عمومی بر این است که قیمت بالاتر نشانه کیفیت بهتر می باشد. ما در اینجا اعلام می کنیم راکت های بازرسی تولید شده در شرکت انطباق گستر سپهر دارای بهترین کیفیت و با حساسیت بالا هستند. و به ادعای بسیاری از مشتریان حتی در مقایسه با دستگاه هایی با چند برابر قیمت دارای کیفیت بالاتری می باشند.

شرکت انطباق گستر سپهر در تولید محصولات سود حد اقلی و فروش بیشتر را مد نظر دارد.

راکت های بازرسی این شرکت با 18 ماه گارانتی معتبر به همه مشتریان عرضه می گردد.

راکت فلزیاب بازرسی بدنی MD102 یکی ازبهترین و زیباترین راکت های بازرسی بدنی موجود در بازارایران است که توسط شرکت انطباق گستر سپهر تولید و عرضه گردیده، تولید راکت بازرسی بدنی MD102  که با برند EGS SCANNER به بازار عرضه گردیده با قیمت بسیار مناسب ، حساسیت بالا توانسته بعنوان یک دستگاه ویژه استفاده گردد.

تولید راکت بازرسی بدنیMD102

شرکت انطباق گستر سپهر با تکیه به توان خود و با استفاده از کارکنان شایسته موفق به تولید دو نمونه راکت بازرسی بدنی با برند EGS SCANNER در مدل های :
راکت بازرسی بدنی MD101
راکت بازرسی بدنی MD102

نموده است.
راکت های بازرسی بدنی این شرکت با کیفیت فوق‌العاده بالا تولید شده است که در مدت زمانی کوتاه توانسته ایم سهم بزرگی از راکت بازرسی بدنی مورد نیاز کشور را تأمین نماییم.

کلیه استفاده کنندگان محترم میتوانند راکت فلزیاب بازرسی بدنی این شرکت را پس از خرید با راکت های مشابه تا دو برابر قیمت مقایسه نمایند و در صورت پایینتر بودن کیفیت ، دستگاه را مرجوع و وجه خود را درخواست نمایند.
شرکت انطباق گستر سپهر پیشرو در تولید تجهیزات امنیتی و کنترل تردد.


www.egsepehr.com

قیمت راکت بازرسی بدنی متناسب با شرایط اقتصادی کشور بسیار پایین در نظر گرفته شده است 

سازمانها ، ادارات ، شرکت ها و نهادهای نظامی و امنیتی می توانند خرید راکت بازرسی بدنی را در امن ترین و معتبر ترین سایت مستقیم از تولید کننده و با گارانتی معتبر تهیه نمایند.

قیمت راکت بازرسی فیزیکی را مستقیم از تولید کننده بخواهید.

راکت های بازرسی با اسامی مختلفی توسط بکارگیرندگان جستجو می شود که به برخی از آنها اشاره می کنیم:

راکت بازرسی بدنی موبایل

راکت بازرسی بدنی کنکور

راکت بازرسی موبایل

راکت بازرسی دستی

راکت فلزیاب بازرسی موبایل

راکت فلزیاب بازرسی بدنی کنکور

راکت جستجوی اشیاء فلزی 

قیمت راکت بازرسی فیزکی 

خرید راکت بازرسی فلزیاب

 

راکت بازرسی بدنی چگونه کار می کند:

گیت فلزیاب

هر کسی که با هواپیما سفر کرده باشد احتمالاً از طریق ردیاب فلزی پیاده روی کرده است. این دستگاه های امنیتی همچنین در مدارس، مسابقات ورزشی، دفاتر دولتی و کنسرت ها مورد استفاده قرار گرفته است. آنها بخشی از یک سیستم امنیتی کل هستند که شامل دوربین ، کنترل دسترسی درب و سیستم پیگیری اضطراری است.

گیت فلزیاب بازرسی

فلزیاب از قوانین توصیف شده توسط یک فیزیکدان اسکاتلندی به نام جیمز کلرک ماکسول (1831-1831) استفاده می کند. او کشف کرد که مغناطیس و الکتریسیته مرتبط هستند. نمونه ای از این رابطه سیم پیچ سیم مسی است که در اطراف میخ فلزی پیچیده شده است. هنگامی که جریان روی سیم پیچ اعمال می شود، میخ فلزی مغناطیسی می شود.

هنگامی که یک پالس الکتریکی از طریق سیم پیچ سیم فرستاده می شود، یک میدان مغناطیسی ایجاد می کند. هنگامی که این قسمت به یک شیء فلزی برخورد می کند، بازگردد و با استفاده از سیم پیچ دیگری از سیم قابل شناسایی است. از اندازه و زمان پالس شناسایی شده برای تعیین اندازه و موقعیت جسم استفاده می شود.

گیت بازرسی فلزیاب چگونه آنها کار می کنند؟

گیت فلزیاب بازرسی بدنی  چگونه کار می کند؟

اساس کار دستگاه های فلزیاب بازرسی بدنی با کمی تغییر شبیه به هم می باشند.

آشکارسازهای فلزی به طور معمول از فناوری القای پالس (PI) PI systems استفاده می کنند. پیوستهای قدرتمند و کوتاه (پالس) جریان را از طریق سیم پیچ سیم می فرستد. هر پالس یک میدان مغناطیسی کوتاه تولید می کند. هنگامی که یک قطعه فلز از میدان مغناطیسی عبور می کند، یک میدان مغناطیسی منعکس شده ایجاد می شود. این میدان مغناطیسی سپس با سیم پیچ گیرنده واکنش نشان می دهد، که به نوبه خود، سیستم زنگ خطر را تحریک می کند. این فرایند شروع چند میکروثانیه (میلیونی ثانیه) طول می کشد و باعث می شود جریان از طریق سیم پیچ جریان یابد. این جریان بعدی پالس منعکس شده نامیده می شود و تنها در حدود 30 میکروثانیه می ماند.

یک ردیاب فلزی معمولی مبتنی بر PI حدود 100 پالس در ثانیه ارسال می کند، اما این تعداد بسته به سازنده و مدل می تواند متفاوت باشد، از حدود 25 پالس در ثانیه به بیش از 1000.

فلزیاب نفر رو، میدان های مغناطیسی بزرگی را ایجاد می کنند که تمام فضای داخل قوس مستطیل شکل فلزیاب را پوشش می دهد. اگر فردی از طریق گیت فلزیاب و زنگ خطر را فعال کند، از امنیت فرودگاه مطلع می شود که این شخص به طور بالقوه می تواند یک سلاح خطرناک و مبتنی بر فلز مانند چاقو یا اسلحه را مخفی کند و تحقیقات بیشتری انجام می شود.

گیت بازرسی بدنی دارای مناطق مختلفی هستند که نه تنها صدا یا زنگ هشدار می دهند بلکه می توانند به شخص امنیتی بگویند که جسم فلزی در کجا قرار دارد.

گیت فلزیاب بازرسی چند منطقه ای که دارای محل عبور پیاده هستند شامل چندین سیم پیچ هستند که منطقه تشخیص جداگانه را ایجاد می کنند. آنها می توانند چندین اشیاء را ردیابی کرده و همه مناطقی را که در آن یافت می شوند نمایش دهند. گیت ها تا 33 منطقه ساخته شده است. چراغ های هشدار در کنار این واحد وجود دارد که پیدا کردن این شیء برای حراست بسیار ساده تر می شود

گیت بازرسی فلزیا، راکت فلزیاب دستی بی خطر و مؤثر هستند

انجمن فیزیک سلامت یک برگه حقایق در مورد امنیت فرودگاه نوشت که می گوید: "حتی اگر میادین مغناطیسی (ایجاد شده توسط ردیاب های فلزی) نوعی تشعشع هستند، پرتویی که دستگاه از آن ساطع می شود غیر یونیزه کننده است ... و باعث آسیب بیولوژیکی نمی شود. بنابراین، حتی قرار گرفتن در معرض مکرر در برابر آشکارسازهای فلزی خطرات تشعشعی همراهی ندارد. با توجه به این موضوع، گیت فلزیاب فرودگاه روشی بسیار مؤثر و ایمن برای اجرای امنیت در فرودگاه ها، مدارس و مشاغل ارائه می دهند.

 این دستگاه راکت بازرسی بدنی منحصر به فرد به شما اجازه می دهد تا به طور کامل یک فرد را  در حالی که دست خود را دور از بدن او قرار داده اید باتمام ملاحظات امنیتی و بدون خطا بازرسی نمائید. 

 شرکت انطباق گستر سپهر تولید کننده انواع فلزیاب دستی همراه با شارژر  در ایران میباشد .کلیه دستگاههای فوق با یکسال گارانتی تعویض در دسترس مشتریان خواهد بود. 

گیت فلزیاب بازرسی مانند راکت بازرسی از طریق میدان های مغناطیسی برای شناسایی فلزی که از درون آنها عبور می کند، استفاده می کنند. دانش مربوط به نحوه کار آنها مبتنی بر معادلات ماکسول است. قیمت گیت فلزیاب بازرسی تعیین می کند شامل مناطق شناسایی چندگانه است که به آنها امکان می دهد محل قرارگیری این فلز را که باعث زنگ هشدار می شود، نشان دهند. ثابت شده است که آنها روشی ایمن و مؤثر برای حفظ امنیت هستند.

گیت فلزیاب بازرسی بدنی ، دستگاه ایکس ری چمدانی ، موبایل یاب ، راکت بازرسی بدنی در شرکت انطباق گستر سپهر

ویدئوی محصولات ما را در آپارات ببینید:

MD102

https://aparat.com/v/EzFSh

https://aparat.com/v/CTbzs

https://aparat.com/v/yPNni

MD101

https://aparat.com/v/Ac6HN

https://aparat.com/v/qwP84

گیت فلزیاب:

https://aparat.com/v/QDuo4

https://aparat.com/v/OCrDd

مقایسه کنید با فلزیاب های :

ما ایمان داریم به محصول تولیدی خودمان . قیمت زیاد دیگران نشانه کیفیت برتر نیست . حتما مقایسه بفرمایید.

#گرت #GARRET #MD3003B1 #GC1002 #GP-3003B1  #MD-3003B1 #راکت بازرسی #فلزیاب دستی 

راکت بازرسی بدنی و فلزیاب MD102

قیمت: تماس بگیرید

کد محصول: egs-md102

گارانتی: ۱ سال خدمات پس از فروش

دسته بندی:

تجهیزات امنیتی

سفارش محصول

راکت بازرسی بدنیMD102-راکت فلزیاب بازرسی بدنی-راکت موبایل یاب -گیت بازرسی بدنی 

راکت فلزیاب بازرسی بدنی MD102 یکی ازبهترین و زیباترین راکت های بازرسی بدنی موجود در بازارایران است که توسط شرکت انطباق گستر سپهر تولید و عرضه گردیده، تولید راکت بازرسی بدنی MD102  که با برند EGS SCANNER به بازار عرضه گردیده با قیمت بسیار مناسب و حساسیت بالا توانسته بعنوان یک دستگاه ویژه استفاده گردد.

راکت فلزیاب بازرسی بدنی MD102 تولید شده توسط این شرکت با کیفیت عالی و کشف فلزیات پایه آهنی و استیل می باشد و در مقایسه با سایر دستگاه ها که قادر به کشف فلز مس نیستند به راحتی فلز مس را شناسایی می نماید. گیت بازرسی بدنی و راکت بازرسی بدنی تولید شده در این شرکت اعتماد شما را در بازرسی چندین برابر می نماید.

گمان و باور عمومی بر این است که قیمت بالاتر نشانه کیفیت بهتر می باشد. ما در اینجا اعلام می کنیم راکت های بازرسی تولید شده در شرکت انطباق گستر سپهر دارای بهترین کیفیت و با حساسیت بالا هستند. و به ادعای بسیاری از مشتریان حتی در مقایسه با دستگاه هایی با چند برابر قیمت دارای کیفیت بالاتری می باشند چرا که این شرکت در تولید محصولات سود حداقلی و فروش بیشتر را مد نظر دارد و همچنین راکت های بازرسی این شرکت با 18 ماه گارانتی معتبر به همه مشتریان عرضه می گردد.

 

تولید راکت بازرسی بدنیMD102

شرکت انطباق گستر سپهر با تکیه به توان خود و با استفاده از کارکنان شایسته موفق به تولید دو نمونه راکت بازرسی بدنی با برند EGS SCANNER در مدل های :

 • راکت بازرسی بدنی MD101
 • راکت بازرسی بدنی MD102

شده است.

راکت های بازرسی بدنی این شرکت با کیفیت فوق‌العاده بالا تولید شده است که در مدت زمانی کوتاه توانسته ایم سهم بزرگی از راکت بازرسی بدنی مورد نیاز کشور را تأمین نماییم. کلیه استفاده کنندگان محترم میتوانند راکت فلزیاب بازرسی بدنی این شرکت را پس از خرید با راکت های مشابه تا دو برابر قیمت مقایسه نمایند و در صورت پایینتر بودن کیفیت، دستگاه را مرجوع و وجه خود را درخواست نمایند، قیمت راکت بازرسی بدنی متناسب با شرایط اقتصادی کشور بسیار پایین در نظر گرفته شده است 

سازمانها ، ادارات ، شرکت ها و نهادهای نظامی و امنیتی می توانند خرید راکت بازرسی بدنی را در امن ترین و معتبر ترین سایت مستقیم از تولید کننده و با گارانتی معتبر تهیه نمایند. قیمت راکت بازرسی فیزیکی را مستقیم از تولید کننده بخواهید. راکت های بازرسی با اسامی مختلفی توسط بکارگیرندگان جستجو می شود که به برخی از آنها اشاره می کنیم:

 1. راکت بازرسی بدنی موبایل
 2. راکت بازرسی بدنی کنکور
 3. راکت بازرسی موبایل
 4. راکت بازرسی دستی
 5. راکت فلزیاب بازرسی موبایل
 6. راکت فلزیاب بازرسی بدنی کنکور
 7. راکت جستجوی اشیاء فلزی 
 8. قیمت راکت بازرسی فیزکی 
 9. خرید راکت بازرسی فلزیاب

 

راکت بازرسی بدنی چگونه کار می کند:

گیت فلزیاب بازرسی

هر کسی که با هواپیما سفر کرده باشد احتمالاً از طریق ردیاب فلزی پیاده روی کرده است. این دستگاه های امنیتی همچنین در مدارس، مسابقات ورزشی، دفاتر دولتی و کنسرت ها مورد استفاده قرار گرفته است. آنها بخشی از یک سیستم امنیتی کل هستند که شامل دوربین ، کنترل دسترسی درب و سیستم پیگیری اضطراری است.

فلزیاب از قوانین توصیف شده توسط یک فیزیکدان اسکاتلندی به نام جیمز کلرک ماکسول (1831-1831) استفاده می کند. او کشف کرد که مغناطیس و الکتریسیته مرتبط هستند. نمونه ای از این رابطه سیم پیچ سیم مسی است که در اطراف میخ فلزی پیچیده شده است. هنگامی که جریان روی سیم پیچ اعمال می شود، میخ فلزی مغناطیسی می شود.

هنگامی که یک پالس الکتریکی از طریق سیم پیچ سیم فرستاده می شود، یک میدان مغناطیسی ایجاد می کند. هنگامی که این قسمت به یک شیء فلزی برخورد می کند، بازگردد و با استفاده از سیم پیچ دیگری از سیم قابل شناسایی است. از اندازه و زمان پالس شناسایی شده برای تعیین اندازه و موقعیت جسم استفاده می شود.

گیت بازرسی فلزیاب چگونه آنها کار می کنند؟

گیت فلزیاب بازرسی بدنی  چگونه کار می کند؟

اساس کار دستگاه های فلزیاب بازرسی بدنی با کمی تغییر شبیه به هم می باشند.

آشکارسازهای فلزی به طور معمول از فناوری القای پالس (PI) PI systems استفاده می کنند. پیوستهای قدرتمند و کوتاه (پالس) جریان را از طریق سیم پیچ سیم می فرستد. هر پالس یک میدان مغناطیسی کوتاه تولید می کند. هنگامی که یک قطعه فلز از میدان مغناطیسی عبور می کند، یک میدان مغناطیسی منعکس شده ایجاد می شود.

این میدان مغناطیسی سپس با سیم پیچ گیرنده واکنش نشان می دهد، که به نوبه خود، سیستم زنگ خطر را تحریک می کند. این فرایند شروع چند میکروثانیه (میلیونی ثانیه) طول می کشد و باعث می شود جریان از طریق سیم پیچ جریان یابد. این جریان بعدی پالس منعکس شده نامیده می شود و تنها در حدود 30 میکروثانیه می ماند.

یک ردیاب فلزی معمولی مبتنی بر PI حدود 100 پالس در ثانیه ارسال می کند، اما این تعداد بسته به سازنده و مدل می تواند متفاوت باشد، از حدود 25 پالس در ثانیه به بیش از 1000.

فلزیاب نفر رو، میدان های مغناطیسی بزرگی را ایجاد می کنند که تمام فضای داخل قوس مستطیل شکل فلزیاب را پوشش می دهد. اگر فردی از طریق گیت فلزیاب و زنگ خطر را فعال کند، از امنیت فرودگاه مطلع می شود که این شخص به طور بالقوه می تواند یک سلاح خطرناک و مبتنی بر فلز مانند چاقو یا اسلحه را مخفی کند و تحقیقات بیشتری انجام می شود.

گیت بازرسی بدنی دارای مناطق مختلفی هستند که نه تنها صدا یا زنگ هشدار می دهند بلکه می توانند به شخص امنیتی بگویند که جسم فلزی در کجا قرار دارد.

گیت فلزیاب بازرسی چند منطقه ای که دارای محل عبور پیاده هستند شامل چندین سیم پیچ هستند که منطقه تشخیص جداگانه را ایجاد می کنند. آنها می توانند چندین اشیاء را ردیابی کرده و همه مناطقی را که در آن یافت می شوند نمایش دهند. گیت ها تا 33 منطقه ساخته شده است. چراغ های هشدار در کنار این واحد وجود دارد که پیدا کردن این شیء برای حراست بسیار ساده تر می شود

گیت بازرسی فلزیاب و راکت فلزیاب دستی بی خطر و مؤثر هستند

انجمن فیزیک سلامت یک برگه حقایق در مورد امنیت فرودگاه نوشت که می گوید: "حتی اگر میادین مغناطیسی (ایجاد شده توسط ردیاب های فلزی) نوعی تشعشع هستند، پرتویی که دستگاه از آن ساطع می شود غیر یونیزه کننده است ... و باعث آسیب بیولوژیکی نمی شود. بنابراین، حتی قرار گرفتن در معرض مکرر در برابر آشکارسازهای فلزی خطرات تشعشعی همراهی ندارد. با توجه به این موضوع، گیت فلزیاب فرودگاه روشی بسیار مؤثر و ایمن برای اجرای امنیت در فرودگاه ها، مدارس و مشاغل ارائه می دهند.

 این دستگاه راکت بازرسی بدنی منحصر به فرد به شما اجازه می دهد تا به طور کامل یک فرد را  در حالی که دست خود را دور از بدن او قرار داده اید باتمام ملاحظات امنیتی و بدون خطا بازرسی نمائید. 

 شرکت انطباق گستر سپهر تولید کننده انواع فلزیاب دستی همراه با شارژر در ایران میباشد .کلیه دستگاههای فوق با یکسال گارانتی تعویض در دسترس مشتریان خواهد بود. 

گیت فلزیاب بازرسی مانند راکت بازرسی از طریق میدان های مغناطیسی برای شناسایی فلزی که از درون آنها عبور می کند، استفاده می کنند. دانش مربوط به نحوه کار آنها مبتنی بر معادلات ماکسول است. قیمت گیت فلزیاب بازرسی تعیین می کند شامل مناطق شناسایی چندگانه است که به آنها امکان می دهد محل قرارگیری این فلز را که باعث زنگ هشدار می شود، نشان دهند. ثابت شده است که آنها روشی ایمن و مؤثر برای حفظ امنیت هستند.

مشخصات فنی محصول

 • برای این محصول مشخصات فنی ثبت نشده است. برای دریافت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

پرسش های متداول مشتریان

سفارش این محصول

نظرات کاربران

فرم ارسال نظر

پاسخ دادن به :

امتیار خود را ثبت کنید

در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
نظرات کاربران

فاخر

این محصولتون معرکه است. ممنونم از شما

شرکت انطباق گستر سپهر

شرکت انطباق گستر سپهر

لطف دارید سپاسگذارم

مرسلی

سلام این مدل راکت بازرسی رو داخل حرم امام رضا زیاد دیدم، برند و مدلش رپ نمیدونستم. از خادمین هم سوال میکردم نمیدونستن از کجا خریداری شده؟ قیمت و شرایط خرید رو اعلام بفرمایید

جونقی

چکر دستی MD 102 چقدر گارانتی داره شارژر و باتری داره؟ قیمت نگذاشتید، اعلام کنین ممنون