راکت بازرسی بدنی EGS SCANNER

  راکت بازرسی بدنی EGS SCANNER

  تولید راکت بازرسی بدنی EGS SCANNER توسط انطباق گستر سپهر ، تنها تولید کننده راکت بازرسی بدنی ، قیمت راکت بازرسی بدنی ، راکت فلزیاب بازرسی ، آماده عقد قرارداد با کلیه سازمانها ، نهادها و شرکت های دولتی و خصوصی

  تولید راکت فلزیاب بازرسی بدنی EGS SCANNER توسط شرکت انطباق گستر سپهر 

  تولید راکت بازرسی بدنی ، راکت موبایل یاب ، راکت بازرسی ویژه آزمونهای سراسری و استخدامی 

  امروزه نظارت و بازرسی در جهت ارتقاء امنیت شهروندان بر هیچ کس پوشیده نیست ، و عموم مردم این مسئله را پذیرفته و از آن استقبال می نمایند .

  فلزیابهای دستی یکی از ابزارهای اصلی جهت مراکز امنیتی و حفاظتی میباشد. 

   راکت بازرسی بدنی دستی و یا راکت فلزیاب بازرسی بدنی دستی(HAND HELD METAL DETECTOR) به پرسنل امنیتی این اجازه را میدهد تا با حفظ شأن وحرمت انسانها بدون دخالت دست نظارت و بازرسی مد نظر را انجام دهند.

  به جرأت می توان به این موضوع اشاره نمود که این دستگاهها بعنوان بخشی جدائی ناپذیر از تجهیزات امنیتی همراه با گیت های ثابت در کنترل رفت و آمد بسیار حائز اهمیت است.

    این دستگاه  منحصر به فرد به شما اجازه می دهد تا به طور کامل یک فرد را  در حالی که دست خود را دور از بدن او قرار داده اید باتمام ملاحظات امنیتی و بدون خطا بازرسی نمائید. 

   شرکت انطباق گستر سپهر تولید کننده انواع فلزیاب دستی همراه با شارژر  در ایران میباشد .کلیه دستگاههای فوق با یکسال گارانتی تعویض در دسترس مشتریان خواهد بود. 

  در حال حاضر راکت بازرسی بدنی EGS SCANNER در دو مدل MD-101 و  MD-102 تولید میگردد.

  کلیه راکت های فلزیاب بازرسی EGS SCANNER بمدت یکسال توسط شرکت انطباق گستر سپهر گارانتی می باشند.

  * ما معتقد هستیم راکت های بازرسی EGS SCANNER دارای کیفیتی به مراتب بهتر و بالاتر از نمونه های خارجی موجود در بازار است .

  * با حمایت از تولیدات داخلی و بخصوص استفاده از فلزیاب های بازرسی EGS SCANNER ما را در تولید سایر محصولات دلگرم خواهید نمود .

   

   

   

   

  مقایسه کنید با فلزیاب های :

  #گرت #GARRET #MD3003B1 #GC1002 #GP-3003B1  #MD-3003B1 #راکت بازرسی #فلزیاب دستی