راکت فلزیاب بازرسی بدنی چیست

راکت فلزیاب بازرسی بدنی چیست

اردیبهشت-7-1403
ادمین

معرفی کلی راکت فلزیاب بازرسی بدنی:

دستگاه فلزیاب دستی و یا همان راکت بازرسی بدنی دستی از جمله دستگاه های پر کاربردی است که در شرایط مختلف و با مقاصد گوناگون در ادارات ، سازمان ها ، یگان های امنیتی ، مأمورین حراستی ، ورزشگاه ها ، اماکن مذهبی مهم ، مکان های توریستی و گردشگری و ... مورد استفاده قرار می گیرد.

دستگاه فلزیاب دستی وسیله ای پرتابل و قابل حمل بوده که براحتی میتوان آن را حمل نمود و در مکانهای مختلف از قبیل سمینارها ، مراسم های افتتاحیه ، سخنرانی ها ، ستاد های انتخاباتی مورد استفاده قرار داد .

هر اندازه که وضعیت امنیتی یک منطقه بیشتر و یا مهم تر باشد از دستگاه های تشخیص و بازرسی بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد.

کارکرد راکت فلزیاب بازرسی بدنی با دو نوع هشدار میباشد ، هشدار صوتی و هشدار لرزشی یا ویبره

در مکانهایی که هشدار صوتی برای کاربر آزار دهنده شده و یا در موضوعات امنیتی نمیخواهیم فرد مورد بازدید از آشکار سازی مطلع گردد و به آن واکنش نشان دهد از حالت لرزشی و یا ویبره استفاده می کنیم .

راکت فلزیاب MD102  علاوه بر حالت صوت و لرزش دارای 16 نشانگر LED بر روی دستگاه بوده که از حالت سبز کمترین به حالت نارنجی و سپس قرمز تغییر رنگ می دهند و بیانگر میزان فلز و یا دوری و نزدیکی به فلز میباشد.

از راکت فلزیاب بازرسی بدنی با توجه به کیفیت دستگاه فلزیاب وحساسیت آن به انواع مختلف فلزات میتوان اشیاء فلزی مخفی شده در قسمت های مختلف بدن را آشکار سازی نمود و به ممنوعه بودن و غیر ممنوعه بودن آن پی برد.

راکت فلزیاب بازرسی بدنی در انواع مختلف در شرکت انطباق گستر سپهر با برند EGS SCANNER تولید و به بازار عرضه شده است.

 

کاربرد راکت فلزیاب بازرسی بدنی :

در گذشته نه چندان دور بیشتر برای کنترل و نظارت بر ورود و خروج افراد به اماکن مختلف از روش بازرسی دستی استفاده می شد که علاوه بر زمان بر بودن چنین روشی ، و در بعضی مواقع به علت تکرار بازرسی بدنی توسط مأمورین به تدریج از کیفیت و دقت بازرسی کاسته می شد و در بازرسی بدنی از بدن خانمها بخصوص در کشورهای اسلامی نظیر ایران امکان مخفی نمودن اشیاء ممنوعه امنیتی ، قیمتی و ... در بانوان بیشتر بود.

امروزه استفاده از راکت بازرسی دستی که با نام های مختلفی همچون گیت بازرسی دستی ، راکت دستی بازرسی بدنی ، راکت فلزیاب ، راکت موبایل یاب ، دستگاه فلزیاب بازرسی ، راکت بازرسی فلزیاب ، راکت بازرسی بدنی کنکور ، دستگاه موبایل یاب دانش آموزی  ، شناخته می شود کاربردهای مختلف و گوناگونی دارد.

با توجه به نوع کاربرد می توان راکت های بازرسی گوناگون و با کیفیت و حساسیت های مختلفی تولید نمود.

*شرکت انطباق گستر سپهر در حال حاضر سه نوع راکت فلزیاب و راکت بازرسی بدنی را تولید و به امید خدا و در سایه حمایت های و اعتماد خریداران محترم ، در فصل تابستان سال 1400 دو مدل دیگر را به مدل های تولیدی قبلی اضافه خواهد نمود تا سبد خرید مناسبی را از راکت فلزیاب بازرسی بدنی در اختیار خریداران محترم قرار دهد.

راکت های فلزیاب بازرسی بدنی فعلی ، راکت فلزیاب MD101+   ، راکت بازرسی بدنی MD101 ویژه مدارس و دانشگاه ها ، راکت فلزیاب MD102  میباشد.

* در گذشته اصلی ترین مأموریت راکت بازرسی بدنی مقوله امنیت بود.

*در حال حاضر از راکت فلزیاب بازرسی بدنی  به جهت جلوگیری از بیماری های واگیر دار نظیر کرونا ، و به جهت بهداشت فردی مأمورین و مراجعین و کارمندان ، علاوه بر اهمیت قبلی در موضوعات امنیتی ، موضوع بهداشت بسیار مورد توجه قرار گرفته است و استفاده می گردد.

*یکی دیگر از کاربردهای امروزه راکت بازرسی فلزیاب ، دانشگاه ها ، مدارس و سازمانهای تعیین سطح علمی  و استخدامی می باشد که به جهت ممانعت از ورود دستگاه های موبایل و یا ذخیره ساز اطلاعات از راکت فلزیاب بازرسی بدنی استفاده می نمایند.

 

*فرودگاه ها و مبادی گمرکی ورودی و خروجی کشور ، یکی از پرکاربردترین سازمانهایی هستند که از دستگاه های فلزیاب بازرسی بدنی از قبیل گیت فلزیاب بازرسی بدنی ، راکت فلزیاب بازرسی بدنی ، دستگاه ایکس ری بازرسی چمدانی استفاده می نمایند.

 

*اماکن مذهبی مهم از قبیل حرم مطهر امام رضا (ع) ، حرم حضرت معصومه (س) ، مسجد مقدس جمکران و ... از دیگر مکانهایی هستند که استفاده فراوانی از دستگاه های فلزیاب بازرسی بدنی می نمایند.

*ورزشگاه ها ، هتل ها ، نیروگاه ها ، ادارات و شرکت های برق به جهت کنترل خروج قطعات و کابل های مسی ، مراکز خرید مهم و بازارهای تجاری ، شرکت های تولیدی قطعات حساس و گرانقیمت ، طلاسازی ها ، معادن استخراج فلزات گرانبها و ... استفاده های فراوانی از گیت فلزیاب بازرسی بدنی و راکت فلزیاب دستی می نمایند.

 

مکان هایی که از راکت فلزیاب بازرسی بدنی و یا گیت فلزیاب بازرسی بدنی استفاده می گردد:

 • وزارت خانه ها، نیروهای نظامی و انتظامی ، سازمان های امنیتی ، قوه قضاییه ، فرودگاه ها ، گمرکات کشور، اماکن ورزشی از قبیل استادیوم ها ، سالن های ورزشی مهم ، استخرها بخصوص استخر های بانوان ، پارک های بانوان ، همچنین استفاده از راکت فلزیاب دستی بازرسی بدنی در زندان ها ، مراکز تجاری مهم ، کارخانجات تولیدی ، شرکت های تولیدی ، معادن استخراج فلزات گرانبها ، دانشگاه ها ، مدارس ، آموزشگاه های معتبر آموزشی  و ... بصورت گسترده ای متداول و رایج است.
 • اماکن مذهبی از قبیل حرم مطهر رضوی ، حرم حضرت معصومه و مسجدمقدس جمکران
 • اماکن سیاحتی و توریستی
 • شرکت های داروسازی ، تشخیص بسیار راحت پوشش حتی یک عدد قرص

  بیشتر بخوانید

      قیمت دستگاه x-ray

قیمت دستگاه راکت فلزیاب بازرسی بدنی :

شرکت انطباق گستر سپهر WWW.EGSEPEHR.COM  با توجه به نیاز گسترده جامعه به راکت فلزیاب بازرسی بدنی سعی نموده مدل های تولیدی را با کمترین سود ممکن در اختیار مشتریان عزیز و همکاران شبکه فروش قرار دهد .

قیمت راکت بازرسی بدنی در مقایسه با نمونه های خارجی حد اقل 30 درصد پایین تر و از لحاظ کیفی و حساسیت 20% کیفیت بالاتری دارد و با توجه به نوع محصول قیمت راکت بازرسی بدنی متفاوت است.

گارانتی سه روزه مرجوعی کالا، اگر به هر دلیلی مشتری رضایت کافی را از محصول نداشته باشد پس از سه روز می تواند محصول را مرجوع و وجه کامل خود را دریافت نماید.

گارانتی محصول برای مشتریان مستقیم و یا همکاران با برند EGS SCANNER  مدت  18 ماه و برای شبکه همکاران با لوگو و برند خودشان 12 ماه می باشد.

پذیرش نمایندگی فعال فروش از سراسر کشور:

این شرکت علاقمند است مسئولیت فروش را به شبکه همکاران در استانها و شهرهای مختلف واگذار نموده و زمان خود را صرف تحقیق و توسعه در جهت افزایش هر چه بیشتر کیفیت و تولید نمونه های جدید محصول نماید.

راکت فلزیاب بازرسی دستی EGS SCANNER

شرکت انطباق گستر سپهر زیر مجموعه گروه صنعتی ، تحقیقاتی راین فن کاو اندیش با تکیه بر توان داخلی و امکانات موجود و با سابقه امنیتی 30 ساله مدیرعامل شرکت توانسته است محصولاتی با کیفیت و در شأن و نیاز کشور تولید نماید.

تولید راکت های فلزیاب بازرسی بدنی

 1. راکت فلزیاب بازرسی بدنی MD101+
 2. راکت فلزیاب بازرسی بدنی MD101
 3. راکت فلزیاب بازرسی بدنی MD102  با کارایی و عملکرد منحصر به فرد
 4. راکت فلزیاب بازرسی بدنی MD103  بزودی
 5. راکت فلزیاب بازرسی بدنی MD104 بزودی

تولید گیت فلزیاب بازرسی بدنی :

 1. گیت فلزیاب بازرسی بدنی 18 زون RU918
 2. گیت فلزیاب بازرسی بدنی 33 زون RU933
 3. گیت فلزیاب بازرسی بدنی 33 زون EGS-WT33A
 4. گیت فلزیاب بازرسی بدنی 33 زون EGS-WT33A+
 5. گیت فلزیاب بازرسی بدنی 45 زون ... بزودی

دستگاه ایکس ری بازرسی چمدانی :

 1. دستگاه ایکس ری بازرسی چمدانی  6040
 2. دستگاه ایکس ری بازرسی ساک و چمدان 8585
 3. دستگاه ایکس ری بازرسی جعبه و چمدان بزرگ 100100
 4. دستگاه ایکس ری بازرسی جعبه و چمدان بزرگ 100100 با دو منبع اشعه
 5. دستگاه ایکس ری بازرسی ساک و چمدان 8585 نصب بر روی خودرو
 6. دستگاه ایکس ری پالتی 180180
 7. تولید انواع دستگاه ایکس ری متناسب با نیاز خریدار

 

جهت هر گونه مشاوره ، راهنمایی ، انتقاد ، پیشنها و یا خرید مستقیما با مدیر عامل شرکت تماس حاصل نمایید.

09125656142 رمضانیان

جهت دانلود PDF اینجا را کلیک نمایید.

بیشتر بخوانید:

گیت بازرسی

نظرات کاربران

فرم ارسال نظر

پاسخ دادن به :

امتیار خود را ثبت کنید

در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
نظرات کاربران