ایکس ری خودرویی EGS-XRAY

  ایکس ری خودرویی EGS-XRAY

  تولید و ارائه انواع ایکس ری (x_ray) خودرویی توسط انطباق گستر سپهر، این دستگاه ها توسط اشعه ایکس با توان مورد نیاز مشتریان عزیز قابلیت تولید و عرضه دارند.امکان بازدید از توانمندی جهت سازمان ها و مشتریان محترم مهیا می باشد هدف ما افزایش کیفیت محصولات داخلی و اعتماد روز افزون به محصولات داخلی می باشد

  شرکت انطباق گستر سپهر تولید کننده انواع دستگاه های ایکس ری چمدانی ، پالتی ، خودرویی و کانتینری می باشد.

  ایکس ری خودرویی مدل EGS-XRAY-C01

  بیشتر بخوانید و بیشتر بدانید

  راکت موبایل یاب

  گیت بازرسی

   

  اسکنر وسایل نقلیه  برای اتومبیل های با اشعه ایکس و وسایل نقلیه موتوری با حداکثر ارتفاع 2.7 متر و عرض 2.6 متر طراحی شده است.

  این دستگاه  کالاهای پنهان  همانند قاچاق ، مواد منفجره ، مواد مخدر ، سلاح و افراد یا حیوانات پنهان را شناسایی می کند.

  قاچاق اشخاص ، مواد غیرقانونی از قبیل سلاح ، مواد منفجره ، کالاهای ممنوعه و سایر مواد منع مصرف در وسایل نقلیه رواج پیدا می کند.

  این دستگاه از توان معمولی تقریباً 180 اتومبیل در ساعت برخوردار است ، این فرض را بر عهده دارد که هر خودرو با سرعت 8 کیلومتر در ساعت حرکت می کند و 20 ثانیه برای یک اپراتور واحد برای بررسی هر تصویر اختصاص می دهد ، با استفاده از دو اپراتور توان توان را به میزان قابل توجهی افزایش داد حدود 225 وسیله نقلیه در ساعت.

  این سیستم پرتوهای اشعه ایکس خود را از بالا به پایین به سمت خودرو هدایت  می کند ، و تصویری از طرح مشخص را در کل وسیله نقلیه از جمله چرخ ها ، مخزن سوخت ، باتری و فضای داخلی خودرو ایجاد می کند ، برخلاف سیستم های رقیبی که از پرتوی زاویه دار جانبی استفاده می کنند.

  برای اطلاعات بیشتر و خرید دستگاه ایکس ری و دریافت قیمت با ما تماس بگیرید.