گیت کنترل تردد شیشه ای

  گیت کنترل تردد شیشه ای

  گیت تردد شیشه ای،گیت مترویی ، گیت کنترل تردد سازمانی، گیت میله ای و ... در مدل های مختلف و طرح های گوناگون به منظور استفاده های متنوع با توجه به حجم تردد و عبور های یکطرفه و دو طرفه در سازمان ها ، نهاد ها و بخش های متخلف صنعتی و دولتی کاربرد دارد. شرکت انطباق گستر سپهر حافظ سرمایه شما

  گیت کنترل تردد شیشه ای یا گیت مترویی ، گیت کنترل ورود و خروج سازمانی.

  این گیت ها برای کنترل ورود و خروج مسافرین مترو، سازمان ها و ... که نیاز است بوسیله اکسس کنترل های مختلف و پس از تأیید از آنها عبور کنند.

  در ایستگاه های مترو، نمایشگاه ها، ورزشگاه ها و اماکن مشابه افراد می توانند پس از تهیه کارت و یا شارژ آن و یا بلیط های کاغذی که بر روی آن ها کد های آر اف آی دی RFID می باشد و یا ممکن است در حافظه کارت ها ذخیره شده باشد، پس از قراردادن و یا نشان دادن کارت و  بلیط در محل مربوطه در صورتی که معتبر باشد مسیر شیشه ای و یا میله ای باز شده و فرد عبور می کند.

  استفاده از گیت های کنترل تردد شیشه ای برای تسریع در ورود و خروج مسافرین، تماشاچیان و سایر افراد نقش بسیار با اهمیتی داشته و خطا های عمدی و سهوی مامورین کنترل را تقریبا صفر می نماید.

  گیت تردد شیشه ای سازمانی و صنعتی شرکت انطباق گستر سپهر با کیفت و قیمت مناسب در دسترس شما عزیزان است شما میتوانید گیت های مورد نیاز خود را با تنوع به شکل و اندازه های مختلف سفارش داده و از لوگوی خود بر روی آن بهره مند شوید.

  شرکت انطباق گستر سپهر بصورت تخصصی در حوزه تجهیزات ایمنی، امنیتی و کنترل تردد فعالیت می نماید.

  شما همواره می توانید از مشاوره رایگان ما بهره مند گردید.

  بیشتر بخوانید

  راکت بازرسی بدنی
  گیت بازرسی

  محصولات مرتبط