دوربین حرارتی سلاح

  دوربین حرارتی سلاح

  ارائه انواع دوربین حرارتی سلاح توسط انطباق گستر سپهر

  ارائه انواع دوربین حرارتی سلاح

  دوربین حرارتی RU۶۰G قابلیت نصب روی انواع سلاح‌ های انفرادی به خصوص سلاح‌های تک تیرانداز را دارد.

  دوربین‌ حرارتی سلاح یکی از نیازهای نیروهای مسلح برای تیراندازی دقیق در شب و یا شرایط نامساعد جوی است. در کشور ما در گذشته این دوربین‌ها از خارج خریداری می‌شد اما با وضع تحریم‌های نظامی علیه ایران، صنایع دفاعی کشورمان موفق به طراحی و تولید انواع دوربین‌های حرارتی بومی شده است.

  WWW.EGSEPEHR.COM

   

  دوربین حرارتی سلاح

   

  یکی از این دوربین‌ها دوربین RU۶۰-G است که برای استفاده روی انواع سلاح‌های انفرادی و به خصوص سلاح‌های تک تیرانداز طراحی شده است.

  ارائه انواع دوربین حرارتی سلاح

  این دوربین مجهز به آشکارسازهای حرارتی غیرسردشونده با قدرت تفکیک بالا بوده و قابلیت نصب روی انواع سلاح‌های انفرادی را دارد. همچنین این دوربین امکان آشکارسازی اهداف در شرایط مختلف محیطی مانند تاریکی مطلق و گرد و غبار را دارد.

   

  انواع دوربین حرارتی سلاح

  از دیگر ویژگی‌های دوربین RU۶۰-G می‌توان به سبک و کم حجم بودن، مداومت کاری بالا، دارای استاندار نظامی MIL-STD۸۱۰F و قابلیت استفاده به صورت دستی برای دیده‌بانی اشاره کرد.

  سوالی برای این محصول ثبت نشده است
  x

  دوربین حرارتی سلاح

  قیمت: تماس بگیرید

  کد محصول: EGS-401

  گارانتی: ۱ سال خدمات پس از فروش

  دسته بندی:

  دوربین حرارتی

  سفارش محصول

  ارائه انواع دوربین حرارتی سلاح

  دوربین حرارتی RU۶۰G قابلیت نصب روی انواع سلاح های انفرادی به خصوص سلاح های تک تیرانداز را دارد.

  ارائه انواع دوربین حرارتی سلاح

  دوربین حرارتی سلاح یکی از نیازهای نیروهای مسلح برای تیراندازی دقیق در شب و یا شرایط نامساعد جوی است. در کشور ما در گذشته این دوربینها از خارج خریداری می شد اما با وضع تحریم های نظامی علیه ایران، صنایع دفاعی کشورمان موفق به طراحی و تولید انواع دوربین های حرارتی بومی شده است.

  WWW.EGSEPEHR.COM

  دوربین حرارتی سلاح

  یکی از این دوربین ها دوربینها RU60-G است که برای استفاده روی انواع سلاح‌های انفرادی و به خصوص سلاح‌های تک تیرانداز طراحی شده است.

  دوربین حرارتی سلاح چیست

  این دوربین مجهز به آشکارسازهای حرارتی غیرسردشونده با قدرت تفکیک بالا بوده و قابلیت نصب روی انواع سلاح های انفرادی را دارد. همچنین این دوربین امکان آشکارسازی اهداف در شرایط مختلف محیطی مانند تاریکی مطلق و گرد و غبار را دارد.

  قیمت دوربین حرارتی سلاح و تعمیرات آن

  از دیگر ویژگیهای دوربین RU60-G میتوان به سبک و کم حجم بودن، مداومت کاری بالا، دارای استاندار نظامی MIL-STD810F و قابلیت استفاده به صورت دستی برای دیده بانی اشاره کرد.

  مشخصات فنی محصول

  • برای این محصول مشخصات فنی ثبت نشده است. برای دریافت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید تماس بگیرید

  پرسش های متداول مشتریان

  سفارش این محصول