گیت دروازه ای فلزیاب 33 زون+ EGS-WT33A

گیت دروازه ای فلزیاب 33 زون+ EGS-WT33A

گیت دروازه ای فلزیاب 33 زون+ EGS-WT33A

اردیبهشت-7-1403
ادمین

گیت دروازه ای فلزیاب 33 زون+ EGS-WT33A

تولید گیت فلزیاب 33 زون +WT33A یکی دیگر از محصولات تولیدی شرکت انطباق گستر سپهر می باشد که با دقت و حساسیت بالاتر و زبان فارسی و انگلیسی و باتری برق ذخیره تولید شده است . این محصول دارای 5 سطح امنیتی ورود به سیستم و هر سطح 6 سلول پذیرش رمز و شناسه ورود را دارا می باشد. رضایت مشتریان را دارا می باشد

گیت فلزیاب بازرسی بدنی

امروزه با توجه به مسایل متعدد ایمنی و امنیتی ضرورت استفاده از تجهیزات کنترلی چندین برابر شده است.

در صورتیکه به کشور ترکیه سفر کرده باشید در شهرهای استانبول و آنکارا اکثر مراکز خرید نیز به تجهیزات پیشرفته کنترل و بازرسی از جمله دستگاه های ایکس ری، راکت فلزیاب (و راکت بازرسی موبایل یاب)، آیینه های بازرسی زیر خودرو و  گیت فلزیاب و سایر تجهیزات مرتبط مجهز هستند و کلیه افرادی را که قصد ورود به مراکز خرید را دارند کنترل و بازرسی می نمایند.

همواره پیشگیری بهتر از درمان است و سازمان ها، ارگانها، نهادها، ادارات دولتی، مراکز امنیتی، سازمان زندانها، مراکز زیارتی و سیاحتی، هتل ها، شرکتهای تولیدی و خدماتی، ورزشگاه ها و سالن های ورزشی، پارکهای آبی و غیره نیاز است که به تجهیزات کنترلی نوین مجهز بوده تا از بروز هر گونه خرابکاری، سرقت اموال و اسناد و ... جلوگیری نمایند و باعث ایجاد امنیت بهتر در داخل مجموعه و سازمان خود گردند.

گیت های تولیدی شرکت انطباق گستر سپهر با بهترین کیفیت و اثر بخشی و بصورت دو زبانه فارسی / انگلیسی عرضه می گردد.

گیت ها با 18 ماه ضمانت و 10 سال خدمات پس از فروش عرضه می گردد.

مشخصات فنی :

گیت های تولیدی شرکت را می توانید با نمونه های اروپایی با چند برابر قیمت از لحاظ عملکردی مقایسه نمایید.

گیت فلزیاب EGS-WT33A در پشت و جلو دستگاه دارای نشانگر های LED   بوده که بهره بردار برای ایستادن جهت کنترل دارای محدویت فضایی نخواهد بود.

گیت فلزیاب بازرسی بدنی بصورت نقد و اقساط عرضه می گردد.

بیشتر بخوانید:

گیت فلزیاب

گیت دروازه ای فلزیاب 33 زون+ EGS-WT33A

قیمت: تماس بگیرید

کد محصول: egs-wt33a

گارانتی: ۱ سال خدمات پس از فروش

سفارش محصول

تولید گیت فلزیاب 33 زون +WT33A یکی دیگر از محصولات تولیدی شرکت انطباق گستر سپهر می باشد که با دقت و حساسیت بالاتر و زبان فارسی و انگلیسی و باتری برق ذخیره تولید شده است . این محصول دارای 5 سطح امنیتی ورود به سیستم و هر سطح 6 سلول پذیرش رمز و شناسه ورود را دارا می باشد. رضایت مشتریان را دارا می باشد.

 

گیت فلزیاب بازرسی بدنی

امروزه با توجه به مسایل متعدد ایمنی و امنیتی ضرورت استفاده از تجهیزات کنترلی چندین برابر شده است. در صورتیکه به کشور ترکیه سفر کرده باشید در شهرهای استانبول و آنکارا اکثر مراکز خرید نیز به تجهیزات پیشرفته کنترل و بازرسی از جمله دستگاه های ایکس ری، راکت فلزیاب (و راکت بازرسی موبایل یاب)، آیینه های بازرسی زیر خودرو و  گیت فلزیاب و سایر تجهیزات مرتبط مجهز هستند و کلیه افرادی را که قصد ورود به مراکز خرید را دارند کنترل و بازرسی می نمایند.

گیت های تولیدی شرکت انطباق گستر سپهر با بهترین کیفیت و اثر بخشی و بصورت دو زبانه فارسی / انگلیسی عرضه می گردد. گیت ها با 18 ماه ضمانت و 10 سال خدمات پس از فروش عرضه می گردد. گیت های تولیدی شرکت را می توانید با نمونه های اروپایی با چند برابر قیمت از لحاظ عملکردی مقایسه نمایید. گیت فلزیاب EGS-WT33A در پشت و جلو دستگاه دارای نشانگر های LED   بوده که بهره بردار برای ایستادن جهت کنترل دارای محدویت فضایی نخواهد بود. گیت فلزیاب بازرسی بدنی بصورت نقد و اقساط عرضه می گردد.

همواره پیشگیری بهتر از درمان است و سازمان ها، ارگانها، نهادها، ادارات دولتی، مراکز امنیتی، سازمان زندانها، مراکز زیارتی و سیاحتی، هتل ها، شرکتهای تولیدی و خدماتی، ورزشگاه ها و سالن های ورزشی، پارکهای آبی و غیره نیاز است که به تجهیزات کنترلی نوین مجهز بوده تا از بروز هر گونه خرابکاری، سرقت اموال و اسناد و ... جلوگیری نمایند و باعث ایجاد امنیت بهتر در داخل مجموعه و سازمان خود گردند.

مشخصات فنی محصول

  • برای این محصول مشخصات فنی ثبت نشده است. برای دریافت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

پرسش های متداول مشتریان

سفارش این محصول

نظرات کاربران

فرم ارسال نظر

پاسخ دادن به :

امتیار خود را ثبت کنید

در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
نظرات کاربران